Firma

         

          Polsko-niemieckie przedsiębiorstwo Fleischmannschaft rozpoczęło działalność w 1995 roku. Od momentu powstania Firma zajmuje się produkcją mieszanek przyprawowych oraz komponowaniem mieszanek

funkcjonalno-przyprawowych zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów przetwórstwa spożywczego. Niemiecka technologia i doświadczenie, połączone z umiejętnością poznawania preferencji konsumenta i kreowania nowych produktów pozwoliły stworzyć nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo.

 

         Swój ciągły rozwój i mocną pozycję rynkową Fleischmannschaft zawdzięcza jasnej wizji Zarządu i trafnym inwestycjom. Posiadamy trzy nowoczesne, kompleksowo wyposażone zakłady produkcyjne na terenie Polski

i Niemiec. Rozbudowujemy linie produkcyjne, park maszynowy, unowocześniamy infrastrukturę, a także inwestujemy w nowoczesny sprzęt kontrolno-pomiarowy, urządzenia laboratoryjne i aparaturę zapewniającą stały nadzór nad jakością wytwarzanych produktów.

 

          Firma współpracuje z wieloma ośrodkami badawczo-naukowymi (m.in. Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno - Spożywczego w Warszawie, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Dolnośląskie Centrum Zaawansowanych Technologii), wprowadza nowatorskie i naukowo-techniczne rozwiązania, organizuje sympozja i seminaria dla kontrahentów krajowych i zagranicznych.

 

          Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, wysokiej klasy surowce, precyzyjne przestrzeganie parametrów procesu technologicznego oraz spełnianie rygorystycznych standardów higieny gwarantują wysoką jakość naszych produktów. W swojej działalności kierujemy się przede wszystkim zasadą, by wytwarzane przez nas produkty były profesjonalnym narzędziem ułatwiającym pracę naszym Klientom. Dysponujemy zatem gamą gotowych rozwiązań spełniających oczekiwania przemysłu mięsnego i rybnego, jak również innowacyjnymi pomysłami wspomagającymi proces tworzenia atrakcyjnej oferty handlowej w zakładach branży spożywczej.

 

          Dzięki umiejętnemu dopasowaniu oferty handlowej do specyficznych wymagań konsumentów, zdobyliśmy silną pozycję w Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej, w Rosji, na Ukrainie, w Białorusi, Bułgarii, Gruzji, Uzbekistanie, Tadżykistanie, Turkmenistanie, Armenii a także w Izraelu i wielu innych krajach.

®